оп
09.01.2019 | 16:49

08 січня 2019 року в Красилівській районній філії Хмельницького ОЦЗ відбувся черговий профорієнтаційний семінар «Презентація навчального закладу державної служби зайнятості».

Начальник відділу активної підтримки безробітних Вікторія Валігура ознайомила учасників заходу зі станом місцевого ринку праці, з комплексом послуг, які надає служба зайнятості своїм клієнтам, а саме: можливість проходження навчання для підвищення кваліфікації чи здобуття нової професії в Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості України, які мають потужну навчально-виробничу базу європейського рівня, з умовами навчання та проживання, з переліком актуальних, а також рідкісними на ринку праці професіями.

 «Центри професійно-технічної освіти пропонують широкий спектр напрямів навчання для всіх галузей економіки: будівництво, сфери послуг, транспорт тощо. Навчальні центри облаштовані сучасним високотехнологічним обладнанням та устаткуванням. Навчання здійснюють висококваліфіковані викладачі та майстри виробничого навчання. Це модель майбутнього, яку потрібно використовувати для реформування системи професійно-технічного навчання та зайнятості населення», - сказала В.Валігура.

Безробітних ознайомили з графіком формування навчальних груп у Рівненському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ та Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.

По закінченню семінару учасникам вручили інформаційні матеріали про навчальні заклади.

У семінарі взяли участь 15 безробітних.

За матеріалами Красилівської районної філії Хмельницького ОЦЗ