22.11.2021 | 15:05

В рамках проєкту «Створення коаліції жіночих громадських організацій та ініціативних груп «Жіночий рух Хмельниччини» відбулося засідання круглого столу на тему: «Підвищення економічної спроможності жінок та дівчат в об’єднаних територіальних громадах».

На запрошення організаторів заходу (ГО «Жіночий Хаб» та  ГО «На-Дія») у засіданні взяли участь начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Хмельницького обласного центру зайнятості Ірина Козко та заступник директора Хмельницького міського центру зайнятості Інна Білик.

Координаторки проєкту Наталія Няньчук та Вікторія Пархомець піднімали питання працевлаштування та рівень оплати праці жінок. А про фінансово-кредитну підтримку підприємців в області розповіла Інна Бачинська - директорка Регіонального фонду підтримки підприємництва у Хмельницькій області.

Представниці служби зайнятості окреслили ситуацію на ринку праці, ознайомили з причинами незайнятості жінок, наголосили на посилені інформаційної та  профорієнтаційної роботи.

За результатами зустрічі учасниці напрацювали пропозиції щодо покращення економічної спроможності жінок, над якими будуть працювати у подальшому, об’єднуючи зусилля органів влади та громадськості. 

За матеріалами Хмельницького міського центру зайнятості