18.10.2023 | 15:58

      Популяризація робітничих професій залишається завжди актуальною. На ринку праці понад 60% вакансій налічується у переробній промисловості, сфері торгівлі та послуг, транспорту, сільському виробництві. Відтак співпраця роботодавців, навчальних закладів та органів виконавчої влади є невід’ємним елементом для створення позитивного іміджу робітничих професій.

    Днями, на заході присвяченому темі легкої промисловості учасники поділилися досвідом співпраці у швейній галузі, обговорили можливість проведення спільних заходів щодо опанування сучасних виробничих технологій та їх впровадження в навчально-виробничий процес. Зі свого боку роботодавці по можливості мають залучати до стажування студентів та незайняте населення, а навчальні заклади адаптувати свої навчальні програми до потреб роботодавців.

    "Одними з найбільш затребуваних професій на ринку праці залишаються фахівці швейних спеціальностей. Наразі налічується 150 вакансій за професією «швачка». Крім того 6 осіб отримали ваучер на навчання від державної служби зайнятості та опановують професії кравця та швачки", - зазначив у своєму виступі директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

 З питань співпраці та консультацій телефонуйте за номерами: (044)244-94-27; (096)045-060-10. Телеграм-чат https://t.me/Pidtrimka_DCZ_Khmelnitsky