08.10.2019 | 16:12

Сьогодні, втративши з незалежних обставин роботу, людина знаходиться на життєвому роздоріжжі. Куди, в яке русло трудової діяльності спрямувати набуті раніше знання, як застосувати накопичений досвід, як реалізувати свої потенційні можливості, де взяти кошти, коли їх не вистачає на саме необхідне.

     Як свідчить світова практика, сьогодні більшість робочих місць створюються в малому та середньому бізнесі, адже державних підприємств, які ще вчора забезпечували роботою всіх бажаючих, з кожним днем стає все менше. Звичайно, не кожному під силу самостійно знайти заняття, яке б дало можливість отримувати кошти на прожиття.

    І ось тут на допомогу безробітним громадянам, які втратили роботу приходить Державна служба зайнятості, яка  для цього використовує всі можливості служби зайнятості, в тому числі і професійне навчання, після якого шанси знайти роботу зростають вдвічі.

  Нерідко трапляється так, що через обставини долі дорослим людям доводиться здобувати  професійну освіту вже у старшому віці.

  Прикладом цього є професійне навчання Мосіюк Оксани Василівни з Білогірської районної філії,  яка у 39 років під конкретне замовлення  роботодавця ФОП Лозінської Олени Феодосіївни   протягом неповних восьми місяців здобувала професію перукаря у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Успішно опанувавши  професію перукаря Оксана Василівна була працевлаштована і вже 2 роки працює в перукарні Лозінської Олени Феодосіївни, що знаходиться в центрі смт Білогір’я.

Пані Оксана вдячна фахівцям Білогірської районної філії, що допомогли їй професійно самовизначитись, опанувати нову професію та знайти роботу до душі.

 За матеріалами Білогірської районної філії Хмельницького ОЦЗ