14.02.2020 | 14:24

З метою удосконалення організації та проведення профорієнтаційної роботи з молоддю, надання якісної професійної інформації, формування відповідального ставлення до власного професійного вибору, мотивації до отримання актуальних професій та легальної зайнятості в Україні, 13 лютого 2020 року, на базі Волочиської районної  філії Хмельницького ОЦЗ відбулось засідання круглого столу «Соціальне партнерство як  важлива складова організації ефективної профорієнтаційної роботи з населенням».

До участі у проведенні заходу запросили представників органів місцевої влади,соціальних партнерів, роботодавців, ЗМІ.

Директор філії  Олександр Скиба розпочав захід з презентації роботи районної філії, розповів про послуги служби зайнятості, ринок праці району, поінформував про профорієнтаційну  роботу з молоддю та ознайомив з колом питань, які розглядатимуться.

     Провідний фахівець з профорієнтації Ірина Бородінова  зосередила увагу присутніх на реалізації профорієнтаційних проєктів з метою допомоги населенню, зокрема молоді, у професійному  самовизначенні, підвищенні їх соціальної і професійної мобільності. Вона розповіла про результати проведеної  профорієнтаційної роботи з молоддю за 2019 рік та презентувала новий профорієнтаційний проєкт «Успішна молодь — успішна громада», в рамках якого було узгоджено проведення заходів у 2020 році.

Досвідом про співпрацю щодо проведення профорієнтаційної роботи з молоддю, спільно з районною філією, відділом освіти, об’єднаними територіальними громадами, школами та роботодавцями міста - поділилися заступник директора  ДНЗ «Волочиського промислово-аграрного професійного ліцею» Неля Полікевич та начальник відділу освіти Війтовецької селищної ради Дмитро Камінський.

По закінченню засідання голова Волочиської районної ради С.Пазюк зазначив, що проведення  профорієнтаційної роботи являється важливим кроком щодо реалізації політики зайнятості в регіоні, яка сприятиме ефективному вирішенню проблеми  молодіжного безробіття, збереження трудового потенціалу країни, а також зменшення професійно-кваліфікаційного дисбалансу на ринку праці.

По закінченню заходу учасники поділилися думками про те, що потрібно об’єднати зусилля усіх соціальних партнерів, задля  вирішення поставлених завдань, які сприятимуть  послідовній та систематичній роботі з молоддю.

За матеріалами Волочиської районної філії Хмельницького ОЦЗ