оп
10.01.2019 | 15:55

У Хмельницькому міському центрі зайнятості 09 січня 2019 року у відбувся семінар для роботодавців на тему – «Переваги відбору фахівців для підприємств із застосуванням концепції рекрутингу» у якому взяли участь  8  роботодавців.

Під час семінару завідувач сектору рекрутингу Вероніка Павліщук проінформувала учасників про етапи роботи з вакансіями, які не можливо укомплектувати особами що перебувають на обліку, методи підбору персоналу, джерела пошуку та шляхи укомплектування вакансій Хмельницьким міським центром зайнятості. В.Павліщук зауважила, що центр зайнятості має можливість працювати із сайтом rabota.ua та розміщувати актуальні вакансії, отримувати відгуки та ознайомлюватися з резюме шукачів роботи.

Підводячи підсумки семінару роботодавці зробили висновок про те, що нова форма роботи центру зайнятості дасть можливість оперативно отримати підходящу кандидатуру на вакантну посаду.

Довідково: за недовгий час роботи сектору рекрутингу протягом жовтня-грудня 2018 року фахівцями на сайті rabota.ua розміщено 86 актуальних вакансій (з них 65 - укомплектовано), опрацьовано 102 вакансій та 1069 резюме.

За матеріалами Хмельницького МЦЗ