оп
11.02.2019 | 13:46

08 лютого 2019 року директор Красилівської районної філії Хмельницького ОЦЗ Оксана Римарчук та спеціалісти відділу активної підтримки безробітних Вікторія Валігура, Людмила Павлюк та Олена Поліщук відвідали державний професійно-технічний навчальний заклад «Красилівський професійний ліцей», де зустрілися з директором ліцею Лесею Маланчак, заступниками директора Лесею Бровчук, Тетяною Пташкою та співробітниками навчального закладу.

На зустрічі проінформовано про підсумки профорієнтаційного проекту 2018 року «Від мрії до дії», обговорено стан профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю та презентовано  новий профорієнтаційний проект Хмельницької обласної служби зайнятості «Твоя формула успіху».

Також, під час зустрічі фахівці філії розповідали про новий онлайн-сервіс «Моя професія: консультаційна мережа» метою якого є визначення професійно важливих якостей, професійної спрямованості та сфери професійної діяльності учнівської молоді. 

В результаті зустрічі з навчальним закладом узгоджено перспективний план заходів профорієнтаційного проекту на 2019 рік.

За матеріалами Красилівської районної філії Хмельницького ОЦЗ