01.07.2019 | 10:25

З метою задоволення кадрових потреб роботодавця 27 червня 2019 року відбулася зустріч начальника відділу рекрутингу Шепетівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Віри Григи з керуючою супермаркетом «Вопак» Тетяною Шультьєвою.

Тетяна Шультьєва розповіла, що в супермаркеті діють відділи власного виробництва – кулінарний, м’ясний та хлібобулочний цехи, продукція яких особливо вабить покупців. В асортименті: вироби гарячої й холодної кулінарії, найрізноманітніший спектр заморожених напівфабрикатів власного виробництва, свіжі хлібобулочні вироби. На сьогодні існує потреба в кваліфікованих кадрах за професіями: пекар та касир торговельного залу.

Зі свого боку  Віра Грига проінформувала про послуги служби зайнятості, якими може скористатись роботодавець, а саме -   компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску за працевлаштування безробітних осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, згідно ст..14 Закону України «Про зайнятість населення». Повідомила про можливості профвідбору на замовлення роботодавця, звернула увагу на можливість організації робіт тимчасового характеру

В результаті зустрічі керуюча супермаркету «Вопак» Тетяна Шультьєва отримала вичерпну інформацію про послуги служби зайнятості для роботодавців та було домовлено про забезпечення оперативного підбору кадрів на замовлення роботодавця.

 

За матеріалами Шепетівської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ