22.01.2021 | 11:56

  Забезпечення якісного підбору персоналу на замовлення роботодавців, інформування про послуги служби зайнятості – першочергові питання, які розглядалися під час робочих зустрічей директорів філій Хмельницького ОЦЗ.

  Цього тижня відбулися робочі зустрічі директорів міськрайонних філій Хмельницького обласного центру зайнятості та очільників територіальних громад (ТГ) м. Славути та м.Старокостянтинова, а саме: директора Славутської міськрайонної філії Сергія Пономарьова з головою Славутської ТГ Василем Сидором та директорки Старокостянтинівської міськрайонної філії Лесі Фесун з міським головою м. Старокостянтинова  Миколою Мельничуком. Сторони окреслили шляхи співпраці на 2021 рік: залучення  безробітних громадян до тимчасових і громадських робіт, організація професійного навчання безробітних під конкретне замовлення роботодавців, якісне надання послуг роботодавцям та пошукачам роботи, легальне працевлаштування населення громад.

  Також у Білогірській районній філії Хмельницького ОЦЗ відбулась робоча зустріч директорки Лариси Тищук з ФОП Володимиром Поліщуком. Підприємець ознайомився з  професійно-каліфікаційним складом безробітних осіб, тенденціями на локальному ринку праці, отримав консультацію з питань законодавства про працю та зайнятість.

  За матеріалами відділу інформаційної роботи Хмельницького ОЦЗ