оп
15.05.2019 | 16:50

Сьогодні, 15 травня, директор Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Леся Фесун відвідала з робочим візитом  директора філії «Старокостянтинівський завод залізобетонних шпал» ПАТ «Українська залізниця» Андрія Помоза.

В ході зустрічі обговорювались питання перспективної та поточної потреби кадрів заводу, в тому числі шляхом організації професійного навчання безробітних. Також, Леся Фесун висловила подяку Андрію Помозу за активну участь підприємства у профорієнтаційних заходах, які організовуються службою зайнятості для незайнятого населення та учнівської молоді (професіографічні екскурсії, ярмарки кар’єри), та масових заходах для роботодавців (ярмарки та міні – ярмарки вакансій, семінари тощо). Директор філії надала інформацію про послуги служби зайнятості, ознайомила керівника з професійно-кваліфікаційним складом безробітних.  

Результатом зустрічі була домовленість про подальшу співпрацю, зокрема, щодо організації професійного навчання безробітних за професією «стропальник» та «електрозварник ручного зварювання» під конкретне замовлення роботодавця.

За матеріалами Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ