16.10.2020 | 11:52

  В онлайн-режимі, 15 жовтня 2020 року,  відбулася  зустріч із студентами випускних курсів, які опановують спеціальність «Менеджер виробничого процесу» в  Хмельницькому політехнічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка». У заході взяли участь представники Хмельницького обласного центру зайнятості – заступник начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню Іван Жиганов та заступниця начальника відділу організації профорієнтації Аліна Гембова.

  Під час вебінару І.Жиганов ознайомив учасників із ситуацією на ринку праці, вакансіями, які може запропонувати служба зайнятості, послугами для молоді, а також, звернув увагу на можливості використання онлайн-сервісів Державної служби зайнятості.

  Особливу зацікавленість учасників вебінару викликало питання підготовки резюме, адже  вдало написане резюме – це  запорука того, що вашою кандидатурою зацікавляться і запросять на співбесіду. Студенти дізналися про основні види резюме, його структуру, лайфхаки  для його правильного заповнення. Наприкінці зустрічі спікери відповіли на питання аудиторії та надали  свої рекомендації щодо пошуку роботи.

  За інформацією відділу організації профорієнтації Хмельницького ОЦЗ