30.11.2023 | 14:03

   Професійно-технічні заклади освіти налагоджують співпрацю із підприємцями Хмельниччини. Така взаємодія забезпечить якісну підготовку кваліфікованих працівників та сприятиме ефективному працевлаштуванню випускників закладів професійної освіти.

   Відтак у Вищому професійному училищі №11 м. Хмельницького представники бізнесу та закладів професійно-технічної освіти обговорили сучасні підходи у підготовці кваліфікованих робітників для задоволення потреб роботодавців. Про виклики на ринку праці, затребувані професії, актуальні вакансії поінформував директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня. «Сьогодні ринок праці вимагає працівників робітничих професій: водіїв, токарів, слюсарів, швачок, кухарів, продавців… І наше завдання полягає у тому, щоб зацікавити молодь обирати подібні професії, підготувати їх до виходу на ринок праці», - зазначив С.Черешня.

   Учасники заходу схвалили пропозицію від закладів професійно-технічної освіти щодо можливості підготовки кваліфікованих робітників та умов організації практики із подальшим працевлаштуванням на підприємствах. В свою чергу, представники бізнесу озвучили запит щодо потреб, навичок, термінів та умов підготовки працівників, які необхідні підприємствам.

   Консультації з питань працевлаштування за телефоном  (096)045-60-10 або в телеграм-чаті «Підтримка ДСЗ Хмельницький» https://t.me/Pidtrimka_DCZ_Khmelnitsky.