30.04.2021 | 13:07

В рамках роботи Відкритої школи онлайн комунікацій, 29 квітня, в Старокостянтинівській міськрайонної філії відбувся вебінар «Ризики нелегальної трудової міграції».

Розпочала захід головний спеціаліст відділу координації суб’єктів, що надають соціальні послуги, управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Лесі Заграюк, яка ознайомила учасників з поняттям «торгівля людьми», з можливостями легального працевлаштування за кордоном, зі статистичними даними міжнародних організацій щодо фактів торгівлі людьми в Європі та Україні.

Продовжила вебінар начальник відділу активної підтримки безробітних Лілія Суходольська. Вона презентувала слухачам сайт державної служби зайнятості з найбільшою базою даних вакансій по Україні, перевагами якої є те, що всі вакансії перевірені, актуальні та з офіційним працевлаштуванням.

Надіємось, що присутні на вебінарі позбулися стереотипів, якi склалися у суспільстві стосовно працевлаштування за кордоном, усвідомили всі небезпеки, які можуть виникнути в процесі підготовки до виїзду за кордон та працевлаштування, поглибили розуміння причин та усвідомили важливість наслiдкiв трудової міграції  як врегульованої, так i неврегульованої, навчились свідомо обирати шляхи легального працевлаштування за кордоном.

За метеріалами Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ