24.02.2016 | 07:57

У Старокостянтинівському міськрайонному центрі зайнятості 22 лютого 2016 року, в рамках проведення Дня учасника АТО, відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО. Захід проведено з метою прискорення працевлаштування демобілізованих військовослужбовців та їх всебічного інформування щодо прав та можливостей.

Начальник відділу активної підтримки безробітних МРЦЗ Лілія Суходольська  ознайомила учасників заходу з актуальними вакансіями та можливостями працевлаштування (у тому числі тимчасового), ситуацією на ринку праці, послугами служби зайнятості, а саме: можливість започаткування власної справи, проходження професійного навчання, перепідготовки, підвищення кваліфікації, навчання безпосередньо на робочому місці на підприємстві.

До діалогу з демобілізованими учасниками АТО була запрошена директор Старокостянтинівського міського кризового центру Алла Васьковецька, що надала інформацію про послуги Центру учасникам АТО, про діяльність ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій», про установи та організації, які ефективно співпрацюючи між собою, можуть бути корисними для учасників бойових дій.

Загалом, у заході взяли участь 11 демобілізованих учасників АТО.