25.01.2021 | 13:42

          Робота фахівців з рекрутингу полягає у здійсненні оперативного та ефективного пошуку кандидатів відповідно до вимог роботодавця, рекрутери  виступають в ролі посередника між роботодавцем та шукачем роботи. 

         Рекрутер у службі зайнятості здійснює підбір працівників аналізуючи професійно-кваліфікаційних склад безробітних, використовує інтернет-сайти пошуку роботи, звіти 4-ПН щодо професійного складу працівників, які вивільнятимуться тощо.

Так, у  2020 році  19,1 тисяч вакансій укомплектували роботодавці Хмельниччини за сприяння Хмельницької обласної служби зайнятості, у тому числі і за допомогою рекрутингової методики. 

         Основні переваги метода рекрутингу для роботодавців:

- роботодавець не витрачає час на підбір кандидатів, тому що попередня співбесіда за вимогами роботодавця проводиться рекрутерами;

- не потрібно витрачати кошти, адже подібна послуга надається в центрах зайнятості на безкоштовній основі;

- роботодавцю не обов’язково розміщувати свої вакансії на платних ресурсах, адже він може скористатися онлайн-сервісами та ресурсами служби зайнятості;

- роботодавцю не обов’язково мати в штаті менеджера з підбору персоналу при умові співпраці з центром зайнятості.

         Зазначимо, що у 2020 році рекрутерами було укомплектовано майже 76% зі всіх опрацьованих вакансій. Розглянуто понад 7,4 тис. резюме та проведено 7,7 тис. співбесід з шукачами роботи. 

         Отож, якщо ви шукаєте потрібні кадри, скористайтесь послугами рекрутерів служби зайнятості.

         Довідково: станом на 22 січня 2021 року актуальними були 1020 вакансій, на одну вакансію претендували 18 безробітних осіб.