15.05.2019 | 16:58

14 травня 2019 року відбувся День відкритих дверей в державному професійно-технічному навчальному закладі «Славутський професійний ліцей». Захід проводився в рамках проекту «Твоя формула успіху» за участю фахівців відділу активної підтримки безробітних Славутської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості.  Двері освітньої установи гостинно відчинили вихованці та викладачі ліцею.

 В ході заходу ліцеїсти та педагоги презентували актуальні професії сучасності за якими проводиться професійне навчання: кухар-кондитер, штукатур, монтажник гіпсокартонних конструкцій, рихтувальник кузовів, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, електрогазозварник, слюсар з ремонту автомобілів тощо.

Зі свого боку фахівець Славутської міськрайонної філії Ольга Гоцюк наголосила на важливості свідомого вибору професії з урахуванням потреб ринку праці, адже нині існують стереотипи стосовно «престижності» тих чи інших професій та спеціальностей, а реальний стан речей диктує зовсім інші правила –сучасний ринок праці потребує кваліфікованих робітників, фахівців в будівельній сфері, сфері обслуговування, громадського харчування, торгівлі та аграрному секторі. Молоді люди, які мають відповідну професійну підготовку за такими актуальними напрямками, можуть працевлаштуватися й частіше за інших розраховувати на належну оплату своєї праці.

Отож сподіваємося, що все побачене та почуте на згаданому вище заході, допоможе школярам вірно обрати професію, з оптимізмом та упевненістю досягти своєї мети, професійно реалізуватися на сучасному ринку праці.

Участь у заході взяли понад 120 школярів шкіл міста Славути та Славутського району.

За матеріалами Славутської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ