03.12.2019 | 15:52

На семінарі «Дозволь собі бути щасливим» у Дунаєвецькій районній філії Хмельницького ОЦЗ присутні дізналися про центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, ознайомились з онлайн-платформами для безкоштовного навчання та з послугами, які можна отримати в консультаційному  центрі «Онлайн – Фарватер». Гість семінару - голова Дунаєвецького районного товариства інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організації інвалідів України», психолог комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування» Раїса Поп’юк  запросила людей з інвалідністю відвідати заняття арт-терапії, що проводиться щосереди в їхньому центрі та скористатись послугами лікувального масажу.

У Городоцькій районній філії Хмельницького ОЦЗ відбувся інформаційний семінар «Презентація роботодавця». Приватний підприємець Руслан Барабашин ознайомив із потребою в працівниках за професіями: сторож, столяр, електрогазозварник; характером та специфікою роботи, розміром оплати праці. 

У Старокостянтинівській міськрайонній філії Хмельницького ОЦЗ, з метою зорієнтуватися на ринку праці, визначитися з вибором підходящої роботи, а роботодавцю – підібрати необхідних працівників, відбулася ярмарка вакансій для осіб з інвалідністю на замовлення приватного підприємця Людмили Корнійчук. Представник роботодавця – економіст Ярослава Чабан презентувала актуальні вакансії: прибиральник службових приміщень, підсобний робітник.  Учасники ярмарку ознайомилися із умовами праці, рівнем заробітної плати, вимогами до працівників, графіком роботи та соціальним пакетом.

На семінарі з правових питань для шукачів роботи та людей з інвалідністю у Хмельницькому міському центрі зайнятості юрисконсульт Алла Жмуцька ознайомила учасників заходу із Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» з правами та обов’язками застрахованих осіб, а також з додатковими гарантіями працевлаштування осіб, які не здатні на рівних конкурувати на ринку праці.

За матеріалами відділу інформаційної роботи Хмельницького ОЦЗ