28.02.2019 | 09:42

У Хмельницькому міському  центрі  зайнятості відбувся  семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України. Мета - популяризація військової служби за контрактом в лавах Національної гвардії.  До участі у заході запросили представника Національної Гвардії України Ларису  Ничипорук  та інспекторів патрульної поліції в Хмельницькій області Олену  Михайлову, Максима Рижого та Ганну Стрембіцьку.

Провідний фахівець з профорієнтації Валентина Семенюк поінформувала учасників про стан ринку праці області, послуги, які надає служба зайнятості тощо.

Зі свого боку старший офіцер (психолог) Західного відділення комплектування військовослужбовців за контрактом Л. Ничипорук детально розповіла про завдання Національної гвардії України, соціальний захист військовослужбовців та переваги проходження військової служби за контрактом.

Інспектор патрульної поліції в Хмельницькій області О.Михайлова  ознайомила учасників з процедурою відбору кандидатів на військову службу за контрактом, можливістю вступу до відомчих вищих військових навчальних закладів, умовами, специфікою роботи та рівнем заробітної плати.

У заході взяли участь  12 осіб з числа безробітних.

За матеріалами Хмельницького міського ЦЗ