11.01.2021 | 13:50

        Дунаєвецька районна філія  Хмельницького обласного центру зайнятості активно співпрацює з роботодавцями району та проводить  підбір кваліфікованих працівників з числа безробітних, з метою подальшого їх працевлаштування.

       Так до районної філії звернувся керуючий ТзОВ «Ковбаска експрес» з метою укомплектування вакансії «продавець продовольчих товарів». Фахівці філії оперативно підібрали осіб на цю вакансію, допомогли скласти резюме та домовилися з роботодавцем про проходження співбесіди.

 Безробітна Петрова Альона успішно пройшла співбесіду та погодилася на проходження  стажування у роботодавця. Після закінчення терміну стажування пані Альона була офіційно працевлаштована.

Роботодавець задоволений своєю працівницею, адже А.Петрова   виконує свою роботу якісно та сумлінно.  

Сподіваємося, що ТзОВ «Ковбаска експрес» і надалі продовжуватиме плідну  співпрацю з районною філією з метою підбору та працевлаштування на вільні робочі місця безробітних осіб.  

Зі свого боку, фахівці районної філії продовжуватимуть роботу в напрямку підбору кваліфікованих працівників для підприємств району. Адже успіх кожного підприємства залежить від якісної роботи  кваліфікованих  кадрів.

За матеріалами Дунаєвецької районної філії Хмельницького  ОЦЗ