17.01.2020 | 15:19

16 січня директорка Білогірської  районної філії Хмельницького ОЦЗ Лариса Тищук зустрілася з приватним підприємцем - власницею магазину «Одяг плюс»  Ларисою Довгошей, яка понад 10 років веде успішний бізнес у сфері роздрібної торгівлі текстильними виробами.  Під час зустрічі Л.Тищук ознайомила з послугами служби зайнятості, сучасним освітнім порталом державної служби зайнятості https://skills.dcz.gov.ua/, можливістю проведення онлайн-співбесід, мініярмарки вакансій, укомплектування кадрами шляхом професійної підготовки безробітних за сприяння служби зайнятості.

Одразу дві робочі зустрічі відбулися з головами сільської ради та територіальної громади. Директор Шепетівської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ Олександр Ребекевша зустрівся з головою Плесенської об'єднаної територіальної громади Павлом Алілуйком. А директорка Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ Леся Фесун з головою Іршиківської сільської ради Павлом Огородником.  Керівники обговорили шляхи подальшої співпраці в напрямку реалізації програм сприяння зайнятості населення, в тому числі залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Директор  Дунаєвецької районної філії Хмельницького ОЦЗ Віктор Мельник зустрівся з головою Дунаєвецької районної ради Ольгою Михальською та першим заступником голови Дунаєвецької райдержадміністрації Русланом Смоленським. Сторони обговорили питання дотримання норм і вимог законодавства при вивільненні працівників, що супроводжуватиме оптимізацію штатної чисельності працюючих в районній адміністрації, узгодили план дій щодо інформування зацікавлених осіб про  наявні і перспективні  вакансії як на районному рівні, так і на регіональному ринку праці.

За матеріалами відділу інформаційної роботи Хмельницького ОЦЗ