10.06.2021 | 16:19

Робочі зустрічі директорів філій та центрів зайнятості Хмельниччини з роботодавцями та соціальними партнерами сприяють налагодженню тісної співпраці, інформуванню про послуги та напрямки роботи служби зайнятості.

  На цьому тижні відбулася низка робочих зустрічей директорів філій Хмельницького обласного центру зайнятості. Під час зустрічей керівники ознайомлювали роботодавців та соціальних партнерів з послугами служби зайнятості, популяризували основні напрямки роботи: залучення безробітних до організації громадських робіт та робіт тимчасового характеру, проведення профорієнтаційних заходів з метою інформування безробітних щодо проходження військової служби за контрактом. Партнери обговорили ряд питань щодо якісного підбору персоналу, легалізації трудових відносин і заробітної плати, отримання компенсації витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування безробітних на новостворені робочі місця.

  По завершенню зустрічей сторони окреслили основні заходи подальших спільних дій щодо забезпечення ефективної взаємодії та досягнення позитивних результатів.

На фото:

Директор Дунаєвецької районної філії Хмельницького ОЦЗ Віктор Мельник з підприємицею Мартою Вітвіцькою

Директор Славутської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ Сергій Пономарьов з керівником СФГ «Манятин» Сергієм Конончуком

Директор Хмельницької районної філії Хмельницького ОЦЗ Світлана Загребельна з представником 128 окремої гірсько-штурмової бригади Збройних Сил України Анатолієм Кармелюком

Без фото:

Директор Волочиської районної філії Хмельницького ОЦЗ Олександр Скиба з головою Волочиської ОТГ Костянтином Черниченком.

За матеріалами відділу інформаційної роботи Хмельницького ОЦЗ