14.01.2020 | 13:21

Пошук своїх талантів та справи, якою подобається займатися – заняття нелегке. Дивлячись на успішних людей ми думаємо, що успіх дістався їм за рахунок везіння і природних якостей. Але не варто забувати, що успішними стають  люди завдяки невтомній та наполегливій  праці.

Сьогодні Олександр Соловей успішний підприємець. Юридичні послуги, які він надає  користуються великим попитом серед жителів  міста та району.

О.Соловей розпочав свою трудову діяльність у сфері юриспруденції з 1998 року на посаді судового виконавця Новоушицького районного суду, а з 1999 року був старшим державним виконавцем відділу державної виконавчої служби Новоушицького районного управління юстиції. З червня 2003 року – заступником начальника управління, а  з 2005 року – начальником  Державної виконавчої служби у Новоушицькому районі. Працюючи та одночасно навчаючись у Хмельницькому регіональному інституті управління і права, Олександр здобув вищу освіту за  спеціальністю «Правознавство». У серпні 2012 року О.Соловей здав кваліфікаційні екзамени та отримав свідоцтво з правом займатися адвокатською діяльністю, яке йому видала кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Хмельницької області.

 Після звільнення з роботи, у березні 2014 року, звернувся до Новоушицького районного центру зайнятості з метою пошуку підходящої роботи. Перебуваючи на обліку пан Олександр відвідав тематичні семінари з питань організації підприємницької діяльності. Згодом, за направленням центру зайнятості, пройшов навчання на базі Подільського державного аграрно-технічного університету за навчальною програмою «Основи підприємницької діяльності». Написав та успішно захистив бізнес-план на тему: «Надання юридичних послуг». Сферу діяльності обрав одразу, адже за плечима чималий професійний  досвід та ґрунтовні знання.

В червні 2019 року зареєструвався як фізична особа-підприємець та отримав  одноразову виплату допомоги по безробіттю для започаткування власної справи.

«В умовах економічної та політичної нестабільності,-розмірковує Олександр Васильович,- відбувається порушення прав громадян, вчиняються адміністративні та кримінальні правопорушення. Правова база України є досить об’ємною, містить багато колізій, а тому захистити свої права людям, які не мають юридичної освіти досить важко, їм потрібна кваліфікована допомога. Крім того,  в районі створюються підприємства, діють установи, розпочинають діяльність  фізичні особи-підприємці. З боку держави проводиться велика кількість перевірок, здача звітності, роботодавцям необхідно забезпечити дотримання прав найманих працівників, проходить укладення договорів для здійснення господарської діяльності».

З метою допомогти населенню вирішити свої питання підприємець надає чималий спектр послуг, а саме: надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань; правовий супровід діяльності юридичних і фізичних осіб, органів державної влади, органів місцевого самоврядування; допомога у складенні заяв, скарг, процесуальних та інших документів правового характеру; захист прав, свобод і законних інтересів підозрюваного, обвинуваченого, підсудного, засудженого, виправданого. Проводить представництво інтересів фізичних і юридичних осіб у судах та  здійснює іншу діяльність, передбачену Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

 

За матеріалами Новоушицької районної філії Хмельницького ОЦЗ