30.04.2021 | 13:50

Одним із основних напрямків роботи служби зайнятості є партнерство та взаємовигідна співпраця з роботодавцями.

 Днями директорка Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Леся Фесун з робочим візитом відвідала начальника відділу поштового зв’язку у м. Старокостянтинів Хмельницької дирекції АТ «Укрпошта» Валентину Данилюк.

 У 2020-2021 роках підприємство подало до міськрайонної філії 21 вакансію, з них 5 – укомплектовані. На сьогодні відділ поштового зв’язку має потребу в кадрах за посадою «начальник відділу поштового зв’язку» в с. Великі Мацевичі та с. Пашківці. Під час розмови Л. Фесун ознайомила роботодавця з професійно-кваліфікаційним складом безробітних, які відповідають вимогам вакансії, поінформувала про онлайн сервіси служби зайнятості, а саме: можливість  подання звітності «Інформація про попит на робочу силу (вакансії) за формою № 3-ПН» через «електронний кабінет роботодавця», проведення онлайн-співбесід з претендентами на вільні робочі місця, перегляд резюме безробітних.

  А у Славутській міськрайонній філії Хмельницького ОЦЗ відбулися дві робочих зустрічі директора Сергія Пономарьова з приватними підприємцями Анжелою Коршук та Василем Габузою. Під час зустрічей Сергій Пономарьов ознайомив працедавців з послугами служби зайнятості та зосередив увагу на легалізації трудових відносин, дотримання законодавства про працю.

По завершенню зустрічі сторони обговорили перспективи подальшої співпраці.

За матеріалами відділу інформаційної роботи