оп
11.09.2019 | 09:10

Сьогодні, 11 вересня, директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня дав інтерв'ю щодо співпраці з органами влади, місцевого самоврядування, роботодавцями та  соціальними партнерами журналістам телекомпанії «TV7+».

За словами директора, Хмельницька обласна служба зайнятості, відповідно до чинного законодавства, використовує всі можливі державні механізми, які сприяють створенню та збереженню робочих місць, та якнайшвидшому поверненню безробітних до трудової діяльності. Безумовно, така робота проводиться  спільно з іншими учасниками формування та регулювання ринку праці. І в першу чергу,  з роботодавцями, об’єднаними територіальними громадами,  сільськими, селищними, міськими радами.

«У січні-серпні 2019 року в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 24,9 тис. вакансій. Це  майже на 8% більше аналогічного періоду минулого року.

В цілому протягом 8 місяців поточного року працевлаштовано майже 15 тис. пошукачів роботи. Збільшення кількості вакансій сприяло тому, що фактично 42% громадян працевлаштовується до набуття статусу безробітного», – зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.