25.11.2021 | 09:17

Відділом організації профорієнтації Хмельницького обласного центру зайнятості проведено навчальний вебінар для заступників директорів (технологів-організаторів), фахівців філій та центрів зайнятості Хмельницького обласного центру зайнятості на тему: «Використання сучасного інструментарію для проведення профорієнтаційної роботи з клієнтами в умовах дії карантинних обмежень».

Про основні завдання та вимоги до роботи фахівців філій  та  базових центрів зайнятості  розповіла заступник директора Хмельницького обласного центру зайнятості Ольга Пушкар.

У своєму виступі  начальник відділу організації профорієнтації Хмельницького ОЦЗ Галина Баштанова проаналізувала стан надання профорієнтаційних послуг клієнтам служби зайнятості та визначила пріоритети  до кінця року.

Про нові онлайн-сервіси  для профорієнтації та побудови кар’єри поінформувала заступник начальника відділу організації профорієнтації Хмельницького ОЦЗ Світлана Гаврилюк.

Під час практикуму «Використання тренінгових вправ з розвитку м’яких навичок», провідний фахівець з профорієнтації Хмельницького ОЦЗ Аліна Гембова продемонструвала способи проведення опитувань, мозкового штурму, діалогу в режимі онлайн за допомогою програм: Sli.do, mentimeter, google-форми та viber-чат.  Такий креативний підхід  допоміг  цікаво та продуктивно поспілкуватися з фахівцями,  показати їм нові можливості в проведенні онлайн-заходів.

На завершення заходу організатори навчання подякували всім за  активну роботу, а учасники  -  за змістовне  та  корисне  навчання.

Відділ організації профорієнтації Хмельницького ОЦЗ