- Головна
- Торгівельній мережі «ШИК І БЛИСК» потрібні продавці-консультанти
12 липня 2019 року в Шепетівській міськрайонній філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій з метою підбору кадрів для ФОП Нестерович Ольги Вікторівни, яка представила вакансію «продавець-консультант» в торгівельній мережі «ШИК І БЛИСК».
Під час заходу О. Нестерович поінформувала учасників про умови праці та графік роботи, вимоги до кандидатів на працевлаштування.
У заході взяли участь 10 безробітних осіб, 2 з яких зацікавилися запропонованою вакансією та отримали запрошення на індивідуальну співбесіду.
Варто зазначити, що проведення міні-ярмарків вакансій сприяє покращенню співпраці служби зайнятості з роботодавцями щодо задоволення їх кадрових потреб, а також надає можливість безробітним знайти роботу, яка їм підходить.
За матеріалами Шепетівської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ