16.10.2020 | 11:14

  Підприємства харчової і переробної промисловості відіграють провідну роль у забезпеченні населення продовольчими товарами. Саме завдяки високому професіоналізму та самовідданій праці працівників задовольняються потреби людей у високоякісних та доступних продуктах харчування.

   Злагоджена співпраця Хмельницької обласної служби зайнятості та роботодавців забезпечує підприємства харчової промисловості кваліфікованими кадрами, а пошукачів роботи – гідними робочими місцями. Так, з початку року у базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 1656 вакансій у сфері харчової промисловості. Попри карантинні обмеження, майже 1000 шукачів роботи були працевлаштовані на підприємства цієї галузі. Зокрема на ТОВ «Старокостянтинівцукор», ТОВ «Наркевицький цукровий завод», ТОВ «Торговий дім» Білогір’я молокопродукт»», ТОВ «Віньковецький сирзавод», ТОВ «Верест» та ТОВ «Український кристал».

   Колектив Хмельницької обласної служби зайнятості вітає вас, шановні працівники харчової промисловості, з професійним святом! Хай кожен день приносить вам нові здобутки і досягнення, а ваше життя буде щасливим і радісним, а родинне тепло та затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов'язку.