оп
09.01.2019 | 16:01

Уміння ефективно спілкуватися на сьогоднішній день є одним  із найголовніших чинників побудови  кар'єри. Удосконалення навичок спілкування може відкрити перед людиною нові можливості. В Ізяславській районній філії Хмельницького ОЦЗ 20 безробітних були учасниками тренінгу «Ефективна комунікація», який відбувся 08 січня 2019 року.

Під час тренінгу фахівець з профорієнтації Тетяна Франчук ознайомила учасників з основою та специфікою спілкування, з моделями ефективної комунікації, прикладами діалогу та поширеними помилками його проведення, а також про основні стратегії та тактику ефективної комунікації.

Учасники активно брали участь у дискусіях, індивідуальній роботі та самодіагностиці за допомогою методики «Діагностика комунікативної компетентності». Цікавим було й обговорення невербальних складових спілкування, таких як міміка, жести, візуальний контакт, та інтерпретація «мови тіла».

В результаті проведеного заходу безробітні здобули нові знання з актуальних питань побудови успішного діалогу, що  великою мірою й визначає успіх пошуку роботи, успіх кар’єрного зростання та професійної реалізації загалом!

За матеріалами Ізяславської районної філії Хмельницького ОЦЗ