14.02.2020 | 14:22

За ініціативи Ярмолинецької районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбувся круглий стіл на тему: «Соціальне партнерство як важлива складова організації ефективної профорієнтаційної роботи з населенням». У заході взяли участь фахівці районної філії, представники місцевої влади, соціальні партнери, роботодавці.

Під час засідання присутні обговорили результати проведеної профорієнтаційної роботи за 2019 рік, фахівці районної філії презентували комплексний профорієнтаційний проєкт на 2020 рік «Успішна молодь-успішна громада». За словами заступника директора-начальника відділу надання соціальних послуг районної філії Світлани Лукасевич в ході реалізації Проєкту учасники ознайомляться з актуальними та перспективними професіями, основними підходами щодо їх вибору, тенденціями на ринку праці, сучасними техніками пошуку роботи, онлайн-ресурсами для профорієнтаційного тестування та отримають додаткові вміння і компетенції. Планується проведення різноманітних профорієнтаційних заходів: семінарів та тренінгів, презентацій та екскурсій, конкурсів інтелектуально-ігрового та змагально-мотиваційного характеру, тестування з метою визначення професійно важливих  якостей, професійної спрямованості та сфери професійної діяльності. Проєкт також передбачає проведення заочного огляду-конкурсу слайдових презентацій «Моя громада і Я» серед учнів 9-10 класів та очно-заочного конкурсу бізнес-проєктів «Живи та працюй на Хмельниччині!» серед учнів закладів професійно-технічної освіти.

Наприкінці засідання учасники окреслили шляхи вирішення проблемних питань, врахувавши при цьому, необхідність об’єднання зусиль усіх соціальних партнерів для досягнення результативності в проведенні профорієнтаційної роботи та запобігання безробіття серед молоді.

За матеріалами Ярмолинецької районної філії Хмельницького ОЦЗ