11.09.2019 | 15:25

11 вересня 2019 року відбулася робоча зустріч  директора Славутської міськрайонної  філії   Хмельницького ОЦЗ Сергія  Пономарьова  із директором ЗОШ № 7 м. Славути Олександром Палієм.

Співпраця служби зайнятості і загальноосвітнього навчального закладу полягає в проведенні численних профорієнтаційних заходів, зокрема, таких, як психодіагностичне тестування учнів 8-9 класів, проведення профорієнтаційних уроків для учнівської молоді, які  сприяють і допомагають визначитись школярам з вибором майбутньої професії, організації професіографічних екскурсій на підприємства міста, проведенні різноманітних інтерактивних заходів.

В ході робочої зустрічі С. Пономарьов розповів про ситуацію на регіональному  ринку праці, запросив учнів випускних класів і очільника  школи О.Палія  взяти участь у виїзному профорієнтаційному заході для учнівської молоді «Подорож у світ професій», який відбудеться 26 вересня у міському палаці культури .  

В результаті робочої зустрічі співрозмовники дійшли до висновку, що профорієнтаційні заходи формують психологічну готовність  та відповідальне ставлення школярів до вибору професії, надають цінну інформацію про актуальні професії та шляхи їх здобуття у професійно-технічних та вищих навчальних закладах.

За матеріалами Славутської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ