17.01.2020 | 15:19

В Старокостянтинівській міськрайонній філії Хмельницького обласного центру зайнятості  відбувся інформаційний семінар на тему: «Сприяння працевлаштуванню соціально  незахищеної категорії громадян. Порядок подання звітності».  Участь у заході взяли 7 представників від роботодавців міста. 

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями філії Лариса Ковалінська  поінформувала учасників  про стан реєстрованого ринку праці Старокостянтинівщини, спектр послуг, які надає  державна  служба зайнятості роботодавцям, акцентувала увагу на  організації професійного навчання безробітних під потреби роботодавців, вказала на заходи щодо стимулювання роботодавців, які створюють нові робочі місця та розповіла про порядок подання звітності. Презентувала нові електронні сервіси державної  служби зайнятості та детально розповіла про права і гарантії громадян з числа вразливих верств населення.

У ході діалогу представники від роботодавців окреслили перспективи на майбутнє з можливістю прийняття на роботу безробітних осіб та осіб з категорії соціально  незахищених.

По закінченню заходу учасники семінару отримали  пакет документів з інформаційними матеріалами та інформацію про професійно–кваліфікаційний склад безробітних осіб.

За матеріалами Старокостянтинівської  міськрайонної  філії Хмельницького ОЦЗ