21.01.2016 | 15:02

Сьогодні, 21 січня, на базі Хмельницького міського центру зайнятості для безробітних осіб, які мають юридичну освіту, відбувся інформаційний захід, організований Хмельницьким обласним центром зайнятості спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області. У заході взяли участь понад 60 безробітних, серед яких учасники АТО, переселенці та працівники органів внутрішніх справ, а також представники засобів масової інформації: ТРК «TV7+», ДП ДТА «33 канал», ХОДТРК «Поділля-Центр», Продюсорський центр «Ексклюзив».

Розпочав захід начальник Головного територіального управління юстиції в Хмельницькій області Віктор Худняк, який презентував діяльність організації, та повідомив, що наразі є наявними 28 вакансій для осіб з юридичною освітою.

Про основні вимоги до кандидатів, підготовку та проходження конкурсу на заміщення вакантних посад учасників поінформувала начальник відділу кадрів Головного територіального управління юстиції в Хмельницькій області Ірина Яцишина. Вона відмітила, що вся необхідна інформація розміщена на сайті Головного територіального управління юстиції в Хмельницькій області (http://justice-km.gov.ua/).

Заступник директора Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Залуський зазначив, що служба зайнятості тісно співпрацює із територіальними управліннями юстиції в області та докладає максимум зусиль для задоволення їх кадрових потреб. Ознайомив присутніх із професійно-кваліфікаційним складом безробітних, зареєстрованих в обласній службі зайнятості, безпосередньо зупинившись на безробітних з юридичною освітою та вакансіями для них. Так, у 2015 році було працевлаштовано 51 безробітного за професіями «юрист» та «юрисконсульт» (наявних вакансій було 53), а загалом на обліку перебувало 275 таких осіб.

Під час інформаційного заходу Сергій Залуський та Віктор Худняк підписали Меморандум про співпрацю Хмельницького обласного центру зайнятості та Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області.

Для представників ЗМІ відбувся брифінг, під час якого начальник Головного територіального управління юстиції в Хмельницькій області Віктор Худняк та заступник директора Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Залуський відповідали на запитання журналістів.