26.02.2016 | 08:03

Нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджету та державних соціальних фондів. Без створення належних умов праці для громадян з гідним рівнем її оплати та забезпечення соціальних гарантій працівникам неможливе стабільне майбутнє України.

«Об'єднання зусиль всіх сторін соціального партнерства у вирішенні питань легальної зайнятості працівників» – тема засідання круглого столу, який відбувся у Дунаєвецькому районному центрі зайнятості. У заході взяли участь: заступник голови Дунаєвецької  РДА Р.Смолінський, голова Дунаєвецької районної ради О.Михальська, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури РДА Т.Тиран, начальник управління Пенсійного Фонду України у Дунаєвецькому районі В.Нижник, заступник начальника Дунаєвецької фіскальної служби Н.Баранюк, начальник  управління соціального захисту населення РДА О.Романюк, голова Асоціації підприємців району В.Гладкий, представник ТОВ «Верест» В.Городецький.

Директор Дунаєвецького районного центру зайнятості В.Мельник поінформував учасників про ситуацію на ринку праці, механізми та засоби служби зайнятості, які покликані стимулювати та сприяти легалізації зайнятості населення та створенню нових робочих місць. Презентував проект Стратегії модернізації та розвитку державної служби зайнятості на 2016-2020 роки.

Про напрямки економічного та соціального розвитку району розповіла начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Дунаєвецької РДА Т.Тиран.

Начальник управління соціального захисту РДА О.Романюк та заступник начальника Дунаєвецької фіскальної служби Н.Баранюк поінформували про створення нових робочих місць в районі, легалізацію трудових відносин та механізм контролю роботодавців за додержанням чинного законодавства у сфері соціально-трудових відносин.

Від імені підприємців виступив представник ТОВ «Верест» В.Городецький, який звернув увагу присутніх на щоденно виникаючі проблеми роботодавців: не вистачає кваліфікованих працівників певних професій, недостатнє інформування щодо оподаткування тощо.

По закінченню засідання учасниками були прийняті рекомендації та обговорено план дій подальшої співпраці.