11.06.2021 | 13:35

     Однією з послуг служби зайнятості є надання комплексу соціальних послуг під час запланованого вивільнення працівників на підприємстві.

Так, 9 червня, робоча група фахівців Хмельницького міського центру зайнятості у складі: заступника директора Інни Білик, юрисконсульта Алли Жмуцької  та провідного фахівця з профорієнтації Валентини Семенюк, у форматі виїзного заходу відвідали комунальне підприємство «Електротранс».

       Представники центру зайнятості розповіли про напрямки діяльності та послуги державної служби зайнятості, ознайомили зі станом сучасного ринку праці регіону, поінформували про попит на робочу силу та вимоги до певного кваліфікаційного рівня та нахилів працівників, яким надають перевагу роботодавці. Багато запитань, що прозвучали на заході, стосувались порядку реєстрації в центрі зайнятості, прав та обов’язків зареєстрованих безробітних, умов призначення матеріального забезпечення, можливостей проходження професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, організація підприємницької діяльності.

      Працівники підприємства подякували за цікаву та вичерпну інформацію та отримали інформаційні листівки про послуги служби зайнятості.

За матеріалами Хмельницького міського центру зайнятості