10.06.2021 | 09:12

       На базі  Дунаєвецької районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбувся  мініярмарок вакансій. Ярмарок організовано та проведено  на замовлення керівника ТОВ «БК Поділля–транс буд» Володимира Мужило. Підприємство займається будівництвом житлових і нежитлових будівель та на теперішній час в Дунаєвецькій ОТГ виконує реконструкцію очищувальних споруд. Участь у заході взяли 15 безробітних осіб, які шукають роботу та мають бажання працевлаштуватися підсобним робітником.

     У ході ярмарку начальник відділу взаємодії з роботодавцями районної філії Олеся Кісілюк розповіла  про стан, основні процеси та тенденції місцевого ринку праці. Вона вказала на важливість  проведення таких заходів для безробітних. Це дасть можливість вирішити питання працевлаштування та покращити своє матеріальне становище, а роботодавцю отримати кваліфікованих працівників.

      Зі свого боку представник від  роботодавця, виконавчий директор Денис Білий ознайомив учасників ярмарки з роботою товариства, умовами праці, їх особливостями, заробітною платою та вимогами до претендентів на вакантні місця.

     Як результат, п’ятеро безробітних  осіб було залучено  до виконання робіт тимчасового характеру.

 

     За матеріалами Дунаєвецької районної філії Хмельницького ОЦЗ