09.10.2019 | 11:50

08 жовтня у Хмельницькому міському центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій на замовлення ТОВ «АТБ - маркет». У роботодавця з’явилася потреба у таких  вакансіях: «керуючий магазином», «заступник керуючого магазином»,  «товарознавець», «продавець консультант», «адміністратор залу», «охоронник» та «вантажник».

Відкрила ярмарку менеджер з персоналу Вілена Коваленко та розповіла про роботу «АТБ-маркет» та повідомила, що підприємство корпорації «АТБ» найбільша мережа супермаркетів в  Україні, яка  динамічно розвивається. Компанія «АТБ-маркет» була заснована у 1993 році, коли магазини фірми «Агротехбізнес» поклали початок становленню мережі дискаунтерів «АТБ». Вже в 2000-х роках мережа «АТБ» вперше в Україні впроваджує нову систему самообслуговування у форматі дискаунтер. Дискаунтер - магазин з широким асортиментом товарів за оптовими цінами. Вона повідомила про відкриття у жовтні місяці ще двох супермаркетів вул. Зарічанській та по вул. Львівське шосе. Пані Вілена детально розповіла про вимоги до роботи, умови, оплату  та режим праці. Але головним аспектом щодо працевлаштування, назвала можливість працівникам, які займають  адміністративні посади і ті хто працює у торгівельній мережі, проходити професійну підготовку у  навчальних центрах компанії.

 Серед учасників ярмарку 10 безробітних осіб виявилися бажання працевлаштуватися у компанії,  вони  заповнили анкети та пройшли співбесіду з представником від  роботодавця.

Учасниками ярмарки-вакансій було   36 безробітних осіб.

За матеріалами Хмельницького МЦЗ