08.11.2018 | 16:43

За ініціативи Новоушицької районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості спільно з Новоушицькою райдержадміністрацією, Новоушицькою ОТГ, відділом освіти, молоді  та спорту  Новоушицької селищної ради 6 листопада у районному будинку культури відбулась «Ярмарка професій».  Мета заходу –  інформування випускників про світ професій і шляхи їх набуття, про права молоді при вступі в навчальні заклади та реальні потреби ринку праці в Новоушицькому районі

На  «Ярмарок» завітали та презентували свої послуги представники 10 -ти вищих та професійно-технічних  навчальних закладів Хмельниччини. Школярі мали змогу отримати  вичерпну інформацію щодо форм та методів навчання, умов прийому документів та їх переліку, необхідним для вступу до навчального закладу, вступних іспитів, тощо. Для перегляду  були представлені рекламні відеоролики з метою одержання наглядної інформації про навчальні заклади.

Також, на заході була представлена експозиція профінформаційного сектору філії, де школярі мали можливість ознайомитися з інформаційними папками з описами професій, актуальних на ринку праці  регіону, паспортами підприємств, буклетами про послуги служби зайнятості.  Всі бажаючі мали змогу пройти профдіагностичне тестування.

Під час проведення профорієнтаційного заходу між командами старшокласників було проведено інтерактивні змагання на знання професій – «Подорож у світ професій». Всі учасники отримали задоволення від гри  та заохочувальні призи.

За словами учнів, проведений захід допоміг їм краще зорієнтуватись у власному професійному виборі та ринку праці.

В заході взяло участь близько 400 школярів із двадцяти  загальноосвітніх шкіл району, батьки майбутніх випускників та педагогічні працівники.

За матеріалами Новоушицької районної філії Хмельницького ОЦЗ