11.01.2020 | 13:13

З метою зміцнення партнерських відносин з роботодавцями та надання їм інформаційно-консультаційних послуг  днями відбулись робочі зустрічі директорів районних філій та Хмельницького МЦЗ з роботодавцями.

Так, у Славутській міськрайонній філії відбулась робоча зустріч директора Сергія  Пономарьова із керівником Славутського відділення АТ КБ «ПриватБанк» Олександром Головатюком. Очільники обговорили стратегію подальшої партнерської співпраці відповідно до специфіки підприємства.

Директор Волочиської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Олександр Скиба зустрівся з депутатом Хмельницької обласної ради, головним лікарем Волочиської центральної районної лікарні Віктором Чубаром. В ході робочої зустрічі О. Скиба  поінформував про діяльність та послуги служби зайнятості.

Під час робочої зустрічі директорки Хмельницького міського центру зайнятості Тетяни Мехеди з представником 44 окремої артилерійської бригади оперативного командування «Захід» Леонідом Проским обговорено питання щодо проведення заходів з орієнтації населення на військову службу за контрактом.

У Шепетівській міськрайонній філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбулась робоча зустріч директора філії Олександра Ребекевши із приватним підприємцем Галиною Ворсовською, яка займається  оптовою торгівлею деревини, будівельними матеріалами . В ході зустрічі обговорено перспективну потребу в кадрах, шляхи подальшої співпраці із службою зайнятості щодо укомплектування актуальних вакансій.