оп

Однією з вирішальних умов створення цивілізованого ринку праці та розв’язання проблем безробіття є підвищення конкурентоспроможності громадян шляхом професійного навчання. Професійна підготовка, перепідготовка або підвищення кваліфікації громадян є одним із видів соціальних послуг зорієнтованих на забезпечення ефективної політики зайнятості населення, підвищення конкурентоспроможності особистості на ринку праці. Здобуті під час професійного навчання навички та вміння допоможуть якнайшвидше отримати роботу та відновити трудову діяльність.

Так, з початку року за направленням Ярмолинецької районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості проходили професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації 42 безробітні особи за професіями, які найбільше користуються попитом на ринку праці: бухгалтер, сестра медична, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, перукар модельєр, електрик дільниці та інші.

В лютому - квітні 2019 року підвищення кваліфікації пройшли 35 осіб за напрямом «Сучасні технології та комплекс машин для вирощування основних сільськогосподарських культур», «Експлуатація, діагностика та ремонт новітніх видів автотранспортних засобів» та «Виконання підсобних робіт у сучасних сільськогосподарських підприємствах з дотриманням безпечних умов праці» на замовлення ТОВ «Герром Інвест-Ярмолинці»,  ПП «Аграрна компанія 2004», ТОВ «Агрофірма «Ансевіан», ПСП «Куява», ТОВ «Агрофірма «Ансевіан», ППСВ «Сім’я», ТОВ ТК «ВЕСТЕР», ТОВ «Адамівка Агро», ППСВ «Велика родина», ТОВ «Студениця-1» та ін.

Скориставшись безкоштовною послугою служби зайнятості, безробітні громадяни здобули професійну освіту та підвищили свою конкурентоспроможність на ринку праці, а роботодавці отримали можливість залучити до свого виробництва професійних робітників і спеціалістів.