Одним із пріоритетних напрямів роботи Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості визначено організацію навчання безробітних на замовлення роботодавців.

Так, у січні-липні 2019 року пройшли професійну підготовку, перепідготовку та підвищили кваліфікацію 188 безробітних на замовлення 67 підприємств міста та району. Відсоток безробітних громадян, які навчалися під потреби роботодавців склав 98,8% до всіх громадян, які пройшли професійне навчання.

В практику роботи впроваджено підготовку за індивідуальними програмами, підвищення кваліфікації шляхом стажування, курси  цільового призначення  Так, за сприянням Старокостянтинівської міськрайонної філії, 137 осіб проходили курси на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості за напрямками: «Сучасні технології та комплекс машин для вирощування основних сільськогосподарських культур», «Експлуатація, діагностика та ремонт новітніх видів автотранспортних засобів» та ряд інших.

Кінцевою метою, якій підпорядковані всі складові системи професійного навчання, є сприяння працевлаштуванню безробітних громадян. Тому, насьогодні, продовжується інформаційно-роз’яснювальна робота серед шукачів роботи та роботодавців, щодо можливостей підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації громадян, як на базі місцевих навчальних закладів, так і у навчальних закладах Державної служби зайнятості.

Слід зазначити, що за 7 місяців поточного року, рівень  працевлаштування після закінчення навчання склав 98,3%. Таких результатів досягнуто завдяки скоординованій, системній роботі фахівців філії та налагодженій взаємодії з роботодавцями.

Аналізуючи програму соціально-економічного розвитку Старокостянтинівщини,  ми і надалі будемо продовжувати тісну співпрацю з навчальними закладами, роботодавцями та соціальними партнерами задля організації професійного навчання безробітних громадян під поточні та перспективні потреби ринку праці.