На замовлення ПП «Козацька варта», яка займається охоронною діяльністю різних об’єктів, 22 квітня 2019 року за направленням Хмельницької обласної служби зайнятості розпочалось навчання 12 безробітних за професією «охоронник». Навчання здійснюється на базі ліцензованого навчального закладу ПП «Безпека-комплекс О.Г.Б.». Тривалість навчання для поетапного присвоєння 1-го, 2-го та 3-го розрядів становить 2 місяці. За короткий час навчального процесу кожен слухач оволодіє обсягом знань з правових питань в межах професійної діяльності, принципом роботи на об’єкті охорони та порядком дій при надзвичайних ситуаціях, засвоїть правила користування технічними засобами охорони, набуде практичних навичок з надання домедичної допомоги потерпілим при нещасних випадках, спеціальної фізичної підготовки, практичних навичок з володіння і застосування спеціальних засобів та вогнепальної зброї згідно з чинним законодавством України.

Після успішного закінчення навчання слухачам присвоюється освітньо-кваліфікаційний рівень «охоронник 3-го розряду» та видається свідоцтво встановленого зразка, затверджене Кабінетом Міністрів України.

Іногородні слухачі на період навчання забезпечуються місцем проживання в гуртожитку.

Отримати більш детальну інформацію з питань організації профнавчання за професією «охоронник» можна в Хмельницькому та Кам’янець-Подільському міських центрах зайнятості, районних, міськрайонних та Нетішинській  міській філіях Хмельницького обласного центру зайнятості за місцем проживання або у відділі організації профнавчання Хмельницького обласного центру зайнятості за тел. 65-24-16, 72 06 68.