22 липня у Старокостянтинівській міськрайонній філії Хмельницького обласного центру зайнятості на платформі Zoom проведено  «Інформаційний вебінар».

23.07.2020

2 липня 2020 року під час вебінару на платформі Zoom, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Лілія Шульженко провела онлайн – зустріч з зареєстрованими безробітними.

03.07.2020
Фахівці Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості продовжують консультувати безробітних в дистанційному форматі.
22.06.2020
Напередодні останнього дзвоника провідний фахівець з профорієнтації Городоцької районної філії Хмельницького ОЦЗ Ірина Липейза провела з учнями 10-А класу  Городоцького ліцею №4  вебінар «Професій безліч - обирай свою».  
03.06.2020
З метою інформування безробітних громадян та шукачів роботи з послугами служби зайнятості, у Старокостянтинівській міськрайонній філії Хмельницького ОЦЗ відбувся вебінар за допомогою онлайн-зв’язку «Skype».
18.05.2020

Фахівці відділу активної підтримки безробітних Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості і надалі продовжують онлайн спілкування з безробітними  в умовах карантину.

17.07.2020
25 червня у Ізяславській районній філії Хмельницького ОЦЗ, у рамках  профорієнтаційного проєкту «Успішна молодь-успішна громада» відбувся вебінар «Молодь на ринку праці».
26.06.2020
Як би Ви не шукали роботу – через знайомих, за допомогою центру зайнятості або Інтернет-ресурсів, настане момент, коли Вас попросять надіслати своє резюме. Адже це – один із найефективніших інструментів пошуку роботи. Для формування навичок написання та ефективного використання резюме під час пошуку роботи в умовах карантину, фахівець з профорієнтації Хмельницької районної філії Хмельницького ОЦЗ Ольга Гурська провела консультаційний вебінар для безробітних за допомогою додатку Zoom.
04.06.2020
У Старокостянтинівській міськрайонній філії Хмельницького обласного центру зайнятості за допомогою онлайн-ресурсу «Skype», 25 та 26 травня відбулися вебінари для шукачів роботи.
27.05.2020

   11 березня 2020 року відбулася зустріч  директорки  Білогірської  районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Лариси Тищук, заступника начальника відділу надання соціальних послуг Миколи Дрогайцева, провідних фахівців з питань зайнятості Надії Оцалюк ,Людмили Мазур за участю  Державного інспектора з праці Олени Окопної з трудовим колективом Білогірської райдержадміністрації.

12.03.2020