21 вересня, провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Наталія Чернега спільно з заступником директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області Ольгою Чорною та головним спеціалістом відділу предстравництва та надання безоплатної правової допомоги Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оленою Шмагаловою провели інформаційний семінар із загальних питань зайнятості.

22.09.2021

В юнацькі роки постає відповідальний вибір - вибір професійного шляху, який має важливе значення для подальшого життя молодої людини. Тому, свою  майбутню професію юнаки та дівчата зобов'язані обрати  ще до закінчення школи.

17.09.2021

16 вересня у Хмельницькому міському центрі зайнятості відбувся мініярмарок  вакансій  на замовлення директорки Хмельницької початкової школи №1 Тамари Газди.

17.09.2021

  Одним із пріоритетних завдань держави є соціальний захист дітей, створення сприятливих умов для їхнього фізичного, інтелектуального та духовного розвитку, майбутньої повноцінної життєдіяльності.

16.09.2021

Клієнти Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості постійно навчаються на тренінгах особистісного росту.

15.09.2021
З метою розширення уявлення жінок про сучасний ринок праці та підвищення рівня внутрішньої мотивації до досягнення власних життєвих цілей, у Ізяславській районній філії Хмельницького ОЦЗ відбувся тренінг «Жінка на ринку праці».
20.09.2021

 

У Хмельницькому міському центрі зайнятості, 15 вересня, відбувся семінар «Сучасні джерела пошуку роботи» для безробітних осіб, які шукають роботу в службі зайнятості.

17.09.2021

В Городоцької районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості, 13 вересня, відбувся мініярмарок вакансій за участю фізичної особи – підприємця Вадима Добровольського, який має потребу в працівниках за професією «бариста».

 

16.09.2021
У Хмельницькому міському центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців та ветеранів АТО/ООС.
16.09.2021
У рамках проєкту «Україна – Норвегія» спільно з Nord University та Міжнародним фондом соціальної адаптації, у Кам’янець-Подільському міському центрі зайнятості відбувся семінар для військовослужбовців та учасників АТО.
14.09.2021