З метою мотивації осіб  із числа безробітних до підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці шляхом професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації за сприянням служби зайнятості  в Городоцькій  районній філії Хмельницького ОЦЗ відбувся інформаційний семінар на тему: «Презентація навчального закладу».

12.10.2018

Основні моральні принципи та цінності молоді мають бути такі, як: чесність, порядність, відповідальність, повага до досвіду старших, енергійність у праці. Саме про це говорили на тренінгу, який відбувся 05.10.2018 в Дунаєвецькій районній філії Хмельницького ОЦЗ. У тренінгу взяли участь 15 молодих людей.

Тренінг провела провідний фахівець з профорієнтації Юлія Кондратюк. Мета тренінгу - формування позитивного ставлення до свого майбутнього, активного процесу працевлаштування, підвищення рівня внутрішньої мотивації для досягнення власних життєвих цілей.

08.10.2018

У Хмельницькому міському центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар за участю осіб з інвалідністю. Захід проводився з метою формування у слухачів семінару критичного аналізу оточуючої дійсності відповідальної поведінки, побудови системи ціннісних орієнтацій

04.10.2018

З метою вдосконалення організації роботи та підвищення професійного рівня фахівців, у Шепетівській міськрайонній філії Хмельницького ОЦЗ відбулося навчання фахівців

01.10.2018

Багато людей знають про проблему торгівлі людьми, але мало хто усвідомлює її масштаби, а тим більше може припустити, що це станеться саме з ним.

       Так, наприкінці минулого тижня в Ізяславській районній філії Хмельницького ОЦЗ  Благодійним Фондом «Ксена» проведено інформаційну зустріч з безробітними щодо протидії торгівлі людьми, адже саме пошукачі роботи є однією з груп ризику.

01.10.2018

В Хмельницькому  міському центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему - «Компенсація єдиного соціального внеску (ЄСВ) суб’єктам малого підприємництва за працевлаштування безробітних на нові робочі місця. Відшкодування витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб»

11.10.2018

          Для студентів Новоушицького коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету фахівцями Новоушицької районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості проведено засідання клубу «Моє право» на тему:  «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

04.10.2018

За сприяння Хмельницької районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості та представників місцевого самоврядування на території Гвардійської та Шаровечківської об’єднаних територіальних громад (ОТГ) відбулися семінари-тренінги для мешканців громад та безробітних, які перебувають на обліку в Хмельницькій районній філії на тему - «Самозайнятість на селі – альтернатива безробіттю».

03.10.2018

На території Ленковецької та Грицівської об’єднаних територіальних громад (ОТГ) Шепетівського району спільно з ФОП Биков М.І. проведено заходи з питань розвитку підприємництва.

01.10.2018

З метою інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України 27 вересня 2018 року у Теофіпольській районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України для безробітних, які перебувають на обліку в районній філії

28.09.2018