12 грудня у  Красилівській районній філії Хмельницького ОЦЗ відбувся  семінар для представників сільських та селищних рад  на тему «Співпраця з сільськими та селищними радами щодо вирішення проблем сільського безробіття»
13.12.2019

10 грудня фахівці Ізяславської  районної філії Хмельницького ОЦЗ провели  семінар «Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії» для безробітних осіб, які перебувають на обліку у районній філії.

10.12.2019

Кам’янець-Подільський міський центр зайнятості  плідно співпрацює з соціальними партнерами, роботодавцями у напрямку організації і проведення інформаційно-роз’яснювальної та консультаційної роботи з  демобілізованими учасниками АТО.

09.12.2019

 Днями у  Хмельницькому  міському центрі зайнятості  проведено  семінар для роботодавців міста «Партнерські відносини та дієві форми співпраці служби зайнятості із роботодавцями».

06.12.2019
Підготовка резюме являється одним з найважливіших кроків в процесі пошуку роботи. Це візитна картка особи, і від того, наскільки грамотно воно буде складене, багато в чому залежить отримання бажаної посади
04.12.2019
В рамках проєкту «Підвищення обізнаності вразливого населення Вінницької та Хмельницької областей щодо безпечної міграції та працевлаштування», 09 грудня 2019 року у Деражнянській районній філії Хмельницького ОЦЗ відбувся тренінг «Проблема торгівлі людьми: виклики сьогодення» для 16 безробітних
10.12.2019
Днями директор Деражнянської районної філії Хмельницького ОЦЗ Олександр Войтюк зустрівся з працівниками Деражнянської райдержадміністрації, які попереджені про майбутнє вивільнення.
09.12.2019

Днями  фахівці Білогірської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості для безробітних, які тривалий час перебувають на обліку, провели тренінг «Мотивація до професійного успіху».

06.12.2019
З метою привернення уваги до проблем зайнятості людей з інвалідністю та сприяння інтеграції осіб з інвалідністю у суспільстві, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці та надання допомоги у працевлаштуванні фахівці Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького ОЦЗ спільно із соціальними партнерами провели групову профконсультацію для людей з інвалідністю
04.12.2019
2 грудня  2019 року в приміщенні Старокостянтинівського професійного ліцею фахівці Старокостянтинівської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості, спільно з представниками управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, провели семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».
03.12.2019