Вибір професії — це важливий крок у доросле життя. В першу чергу – це відповідальність перед батьками, перед суспільством, а найголовніше перед собою! Ця відповідальність полягає в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти.

21.10.2020

В рамках комплексного профорієнтаційного проєкту «Успішна молодь-успішна громада» на базі Славутської  міськрайонної філії хмельницького ОЦЗ, для безробітної молоді віком до 35 років, проведено   мотиваційний  тренінг на тему: «Техніка ефективного спілкування».

05.10.2020

 Співбесіда з роботодавцем - заключний та важливий етап працевлаштування. Для того, щоб допомогти безробітним розвинути навички правильної поведінки на співбесіді, фахівці Ізяславської районної філії Хмельницького ОЦЗ провели тренінг  «Підготовка до співбесіди з роботодавцем».

25.09.2020
17 вересня в Старокостянтинівській міськрайонній філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних «Ризики нелегальної трудової міграції» за участі представників управління соціального захисту населення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради.
18.09.2020

Нещодавно  в Городоцькій  районній філії Хмельницького ОЦЗ відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО.

16.09.2020
6 жовтня в Старокостянтинівській міськрайонній філії Хмельницького обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для  військовослужбовців та учасників АТО.
07.10.2020

На минулому тижні фахівці Новоушицької районної та Старокостянтинівської міськрайонної філій Хмельницького обласного центру зайнятості провели семінари з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

28.09.2020

В рамках комплексного профорієнтаційного проєкту для молоді «Успішна молодь-успішна громада», 21 вересня у  Славутській міськрайонній філії Хмельницького ОЦЗ, провідним фахівцем з профорієнтації Ольгою Гоцюк, проведено вебінар для безробітних осіб.

22.09.2020
  16 вересня у Старокостянтинівській міськрайонній філії Хмельницького ОЦЗ відбувся інформаційний семінар для демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО.
17.09.2020

В рамках профорієнтаційного проєкту «Успішна молодь-успішна громада», в Ізяславській районній філії Хмельницького ОЦЗ відбувся тренінг «Молодь на ринку праці».

14.09.2020