Минулого року у Хмельницький міський центр зайнятості звернулася Ірина Воротченко. Раніше жінка працювала в сфері торгівлі, надавала рекламні послуги. Перебуваючи на обліку в центрі зайнятості, підходящої роботи підібрати не змогла, проте її цікавила будь-яка інформація щодо відкриття власного бізнесу. Мрією Ірини Андріївни було відкриття кабінету краси, який спеціалізується по догляду за обличчям.

«Протягом останніх років частка послуг, що надаються в області косметології істотно зросла. Якісні зміни відбуваються за рахунок розширення асортименту процедур і появи нових косметологічних ліній і напрямків. Виражених сезонних перепадів у використанні цих послуг немає, хіба що збільшення відновлюваних процедур після літньої відпустки і використання сезонних пілінгів в осінньо-зимовий період», - як зазначила під час захисту бізнес-плану І. Воротченко.

Своєю перевагою перед іншими косметологами підприємниця вважає наявність вищої медичної освіти (пані Ірина закінчила Вінницький медичний інститут ім. М.І.Пирогова), тому що більшість косметологічних процедур потребують навиків та вмінь лікаря.

На сьогодні основними послугами її кабінету є: догляд за шкірою та підбір професійної косметики, відповідно до типу шкіри; контурна пластика; ботулінотерапія; PRP-терапія; тредліфтинг; пілінги; біоревіталізація і мезотерапія.

У майбутньому Ірина Андріївна планує використовувати ексклюзивні авторські методики в косметології та працювати над залученням нових клієнтів.

Зазначимо, що у 2018 році у Хмельницькій області 81 особа скористалася одноразовою виплатою допомоги по безробіттю.

Відділ інформаційної роботи Хмельницького ОЦЗ