Продуктивний і ефективний той колектив, робота якого нагадує добре налагоджений механізм, де кожен знає свої можливості, розуміє свої завдання та працює над їхньою реалізацією в гармонії з колегами.
 
10.08.2021
Коли мова йде про розвиток кар’єри зазвичай ми уявляємо, як хтось прийшов у організацію на позицію продавця, пройшов шлях підвищень та в результаті став її генеральним директором. 
07.06.2021
Як отримувати задоволення від роботи з дому та зробити її продуктивнішою. Ділимося порадами… 
 
14.04.2021

Часто відсутність трудового стажу ставить перед випускниками вищих  та професійно-технічних навчальних закладів величезний бар’єр у працевлаштуванні на перше робоче місце. Адже більшість роботодавців хочуть мати вже досвідчених працівників.

Як влаштуватися на роботу без досвіду?

26.02.2021
Ваші думки — це цінність, не дайте їм потонути в неграмотній подачі. Прості поради від Ярини Геречки (засновниця компанії Theatre and Business, тренерка з акторської майстерності для власників бізнесу) допоможуть зробити співбесіди,  виступи, переговори справді ефективними.
 
22.01.2021

 

Перед співбесідою ми готуємося відповідати на питання роботодавця, проте не менш важливо поставити свої – щоб оцінити, чи варто продовжувати кар’єру саме в цій компанії. Зазвичай така можливість є наприкінці зустрічі.

05.07.2021
Коли справа стосується вибору першої роботи чи невеликого підробітку під час навчання,  постає питання: «З чого почати та на що звернути увагу?». Тож сьогодні наші поради для тих, хто хоче знайти роботу під час навчання.
 
17.05.2021
Змінити професію чи місце роботи  -  досить складний крок. Адже є безліч причин: що скажуть люди, мені страшно, я не в тому віці. Так і доводиться більшості людей  жити нещасливим життям. Серед причин зміни професії можна виділити втрату інтересу до поточної діяльності через одноманітність, відсутність віддачі на фінансовому рівні або ж юнацькі мрії.
 
18.03.2021
Професійна сфера — значна частина нашого життя, тож цілком зрозуміло, чому так багато людей «одружені з роботою». І, як у будь-якому шлюбі, так і в кар’єрі трапляються кризи та виникає бажання усе покинути. Але є й інший варіант — створити з  роботою  гармонійний  тандем  навіки.
10.02.2021

 Якщо під час пошуку роботи вас запросили на співбесіду, важливо виглядати впевнено.  Впевненість можна розвинути в собі, як і будь-яку іншу якість.
 

17.12.2020