Ваші думки — це цінність, не дайте їм потонути в неграмотній подачі. Прості поради від Ярини Геречки (засновниця компанії Theatre and Business, тренерка з акторської майстерності для власників бізнесу) допоможуть зробити співбесіди,  виступи, переговори справді ефективними.
 
22.01.2021
Ми всі хочемо знайти роботу нашої мрії. Вона зробить нас задоволеними тим, де ми знаходимося і що робимо. Робота мрії робитиме нас щасливими кожен день. 
23.11.2020
    Перший робочий день на новому місці – це завжди хвилююче. Взагалі, перші дні в новому колективі є дуже  важливими, при цьому потурбуватися треба не тільки про сумлінне виконання своїх безпосередніх обов’язків, а й про те, чого робити не потрібно.           Постарайтеся не допустити таких помилок у поведінці на новій роботі.
01.09.2020

Пошук першої роботи є захоплюючим і хвилюючим процесом. Адже залишаючи стіни навчального закладу, кожен випускник стикається з проблемою працевлаштування.

17.06.2020

Протягом кількох останніх років експерти Всесвітнього економічного форуму виокремлюють десять ключових навичок, необхідних для конкурентних переваг на ринку праці

16.05.2019

 Якщо під час пошуку роботи вас запросили на співбесіду, важливо виглядати впевнено.  Впевненість можна розвинути в собі, як і будь-яку іншу якість.
 

17.12.2020
Підготовка до співбесіди з роботодавцем є важливим етапом для досягнення успіху при працевлаштуванні. Ознайомитись з правилами підготовки та прийомами самопрезентації вам допоможуть фахівці служби зайнятості.
 
29.10.2020

Найважливішим і вирішальним етапом на шляху до заповітної роботи є співбесіда. Під час співбесіди роботодавець окрім звичайних питань по роботі може задати шукачеві роботи так звані «запитання з підтекстом».  Найчастіше це такі запитання: «Які ваші недоліки?», «Чому ви хочете працювати саме у нас?» або ж «Чому ми повинні взяти саме вас?»

06.08.2020
Пошук роботи в мережі Інтернет завжди супроводжується певним ризиком, бо тут замість порядного роботодавця можна натрапити на аферистів, яких не цікавить проблема вашого працевлаштування
12.02.2020
На замовлення компанії Microsoft, аналітики виявили 20 найбільш популярних навичок, яких найчастіше вимагають роботодавці від кандидатів: 1. Навички усного та письмового спілкування. 2. Уміння працювати з Microsoft Office. 3. Уважність до дрібниць. 4. Здатність самостійно вирішувати завдання. 5. Самоініціативність, самомотивованість. 6. Організаторські здібності. 7. Здатність працювати у незалежному режимі. 8. Уміння працювати з Microsoft PowerPoint. 9. Управління проектами.
24.04.2019