Якщо готуватися до співбесіди та заздалегідь потрібно знати, що відповісти на питання про слабкі сторони можна так, щоб вас захотіли взяти на роботу.
 
29.01.2024
Плануєте започаткувати власний бізнес чи розширити вже існуючий? Є можливість скористатися грантовою програмою підтримки бізнесу!
30.10.2023
Пропонуємо розглянути типові негативні емоції на роботі, причини їх виникнення, способи боротьби з ними та те, як компанії можуть створити сприятливе робоче середовище для психічного здоров’я співробітників.
23.11.2022
Мрієте піднятися кар’єрними сходинками, але не знаєте, як домогтися результату? Хочете покращити свою продуктивність, але постійно щось йде не так? Хочете навчитися ставити цілі і досягати їх?
 
20.01.2022

 

Перед співбесідою ми готуємося відповідати на питання роботодавця, проте не менш важливо поставити свої – щоб оцінити, чи варто продовжувати кар’єру саме в цій компанії. Зазвичай така можливість є наприкінці зустрічі.

05.07.2021
Вихід на нову роботу — завжди стрес, особливо коли потрібно максимально швидко адаптуватися в колективі та розпочати виконання завдань. Дізнайтеся, на що звернути увагу, щоб не пошкодувати про вибір і опинитися «на своєму місці».
 
15.11.2023
Розглянемо основні джерела пошуку роботи
19.05.2023

Якщо ви розглядаєте вакансії у міжнародних компаніях чи організаціях, експортних компаніях або стартапах, що працюють на зовнішній ринок, — вам потрібне резюме англійською мовою.
Якщо орієнтуєтесь на українські компанії, державні організації або компанії, що працюють виключно на внутрішній ринок, — ви маєте надсилати резюме українською мовою.

25.08.2022
Продуктивний і ефективний той колектив, робота якого нагадує добре налагоджений механізм, де кожен знає свої можливості, розуміє свої завдання та працює над їхньою реалізацією в гармонії з колегами.
 
10.08.2021
Коли мова йде про розвиток кар’єри зазвичай ми уявляємо, як хтось прийшов у організацію на позицію продавця, пройшов шлях підвищень та в результаті став її генеральним директором. 
07.06.2021