Якщо готуватися до співбесіди та заздалегідь потрібно знати, що відповісти на питання про слабкі сторони можна так, щоб вас захотіли взяти на роботу.
 
21.10.2021

 

Перед співбесідою ми готуємося відповідати на питання роботодавця, проте не менш важливо поставити свої – щоб оцінити, чи варто продовжувати кар’єру саме в цій компанії. Зазвичай така можливість є наприкінці зустрічі.

05.07.2021
Коли справа стосується вибору першої роботи чи невеликого підробітку під час навчання,  постає питання: «З чого почати та на що звернути увагу?». Тож сьогодні наші поради для тих, хто хоче знайти роботу під час навчання.
 
17.05.2021
Змінити професію чи місце роботи  -  досить складний крок. Адже є безліч причин: що скажуть люди, мені страшно, я не в тому віці. Так і доводиться більшості людей  жити нещасливим життям. Серед причин зміни професії можна виділити втрату інтересу до поточної діяльності через одноманітність, відсутність віддачі на фінансовому рівні або ж юнацькі мрії.
 
18.03.2021
Професійна сфера — значна частина нашого життя, тож цілком зрозуміло, чому так багато людей «одружені з роботою». І, як у будь-якому шлюбі, так і в кар’єрі трапляються кризи та виникає бажання усе покинути. Але є й інший варіант — створити з  роботою  гармонійний  тандем  навіки.
10.02.2021
Продуктивний і ефективний той колектив, робота якого нагадує добре налагоджений механізм, де кожен знає свої можливості, розуміє свої завдання та працює над їхньою реалізацією в гармонії з колегами.
 
10.08.2021
Коли мова йде про розвиток кар’єри зазвичай ми уявляємо, як хтось прийшов у організацію на позицію продавця, пройшов шлях підвищень та в результаті став її генеральним директором. 
07.06.2021
Як отримувати задоволення від роботи з дому та зробити її продуктивнішою. Ділимося порадами… 
 
14.04.2021

Часто відсутність трудового стажу ставить перед випускниками вищих  та професійно-технічних навчальних закладів величезний бар’єр у працевлаштуванні на перше робоче місце. Адже більшість роботодавців хочуть мати вже досвідчених працівників.

Як влаштуватися на роботу без досвіду?

26.02.2021
Ваші думки — це цінність, не дайте їм потонути в неграмотній подачі. Прості поради від Ярини Геречки (засновниця компанії Theatre and Business, тренерка з акторської майстерності для власників бізнесу) допоможуть зробити співбесіди,  виступи, переговори справді ефективними.
 
22.01.2021