Перший робочий день на новому місці – це завжди хвилююче. Взагалі, перші дні в новому колективі є дуже  важливими, при цьому потурбуватися треба не тільки про сумлінне виконання своїх безпосередніх обов’язків, а й про те, чого робити не потрібно.           Постарайтеся не допустити таких помилок у поведінці на новій роботі.
01.09.2020

Пошук першої роботи є захоплюючим і хвилюючим процесом. Адже залишаючи стіни навчального закладу, кожен випускник стикається з проблемою працевлаштування.

17.06.2020

Протягом кількох останніх років експерти Всесвітнього економічного форуму виокремлюють десять ключових навичок, необхідних для конкурентних переваг на ринку праці

16.05.2019

Однією з форм працевлаштування громадян у Хмельницькій обласній службі зайнятості є проведення профорієнтаційних семінарів  та тренінгів. На кожному з них Ви зможете знайти для себе відповіді на усі запитання щодо підходящої роботи, які професії користуються попитом на ринку праці, вибору майбутньої професії тощо.

04.04.2019
Для багатьох клієнтів служби зайнятості перспектива стати приватним підприємцем є єдиною можливістю реалізувати себе в професійному та кар’єрному плані. Залучення безробітних до організації підприємницької діяльності – одна з активних форм їх підтримки, яка здійснюється державною службою зайнятості у разі відсутності на ринку праці підходящої роботи.
26.04.2018

Найважливішим і вирішальним етапом на шляху до заповітної роботи є співбесіда. Під час співбесіди роботодавець окрім звичайних питань по роботі може задати шукачеві роботи так звані «запитання з підтекстом».  Найчастіше це такі запитання: «Які ваші недоліки?», «Чому ви хочете працювати саме у нас?» або ж «Чому ми повинні взяти саме вас?»

06.08.2020
Пошук роботи в мережі Інтернет завжди супроводжується певним ризиком, бо тут замість порядного роботодавця можна натрапити на аферистів, яких не цікавить проблема вашого працевлаштування
12.02.2020
На замовлення компанії Microsoft, аналітики виявили 20 найбільш популярних навичок, яких найчастіше вимагають роботодавці від кандидатів: 1. Навички усного та письмового спілкування. 2. Уміння працювати з Microsoft Office. 3. Уважність до дрібниць. 4. Здатність самостійно вирішувати завдання. 5. Самоініціативність, самомотивованість. 6. Організаторські здібності. 7. Здатність працювати у незалежному режимі. 8. Уміння працювати з Microsoft PowerPoint. 9. Управління проектами.
24.04.2019
Вчора безробітна, а сьогодні успішний підприємець. Воротченко Ірина Андріївна – власниця клініки естетичної медицини «Face-сlinic»
11.03.2019
Нещодавно на ТОВ “Понінківська картонно-паперова фабрика - Україна” відбувся день відкритих дверей для безробітних осіб Полонського районного центру зайнятості.
26.03.2018