Вихід на нову роботу — завжди стрес, особливо коли потрібно максимально швидко адаптуватися в колективі та розпочати виконання завдань. Дізнайтеся, на що звернути увагу, щоб не пошкодувати про вибір і опинитися «на своєму місці».

Крок перший: озирніться на новому робочому місці
Перший робочий день — аж ніяк не перший контакт з роботодавцем. Намагайтеся дізнатися про специфіку роботи, особливості графіку та правила корпоративної етики до першого виходу на роботу.
Отримавши більше інформації на старті, ви підвищуєте свої шанси легко адаптуватися. Роботодавець, зі свого боку, побачить вашу зацікавленість та зрозуміє, що ви раптом не зникнете.

Крок другий: звертайте на все увагу
Головна тактика в перший день на новому місці — дивитися і слухати. Спочатку потрібно ознайомитися з посадовими інструкціями. 

Крок третій: не чекайте «повного занурення»
Швидше за все, перші дні, тижні, а то й місяці в новій компанії пройдуть в режимі навчання. Навряд чи вас відразу сприйматимуть за повнофункціональну одиницю.
Якщо ви відчуваєте, що розібралися і хотіли б приступити до більш складних завдань, то ініціатива вітається. Правило одне: чим швидше орієнтуєшся на старті, тим менше помилок робиш потім.

Крок четвертий: будьте собою
Не намагайтеся всім сподобатися. Як правило, компанія зацікавлена в кандидаті не менше, ніж він — у новій роботі (особливо, якщо мова йде про рідкісних фахівців). Саме досвід робить кандидата, тому навіть якщо ви звикли вирішувати завдання інакше, роботодавець може оцінити свіжий погляд.