Сучасних школярів цікавить практично все - «Де навчатися?», «Як побудувати успішно кар’єру?», «Куди піти працювати?». Щоб правильно зорієнтуватися в світі професій, скласти повне уявлення про професію, яка зацікавила, треба, щоб хтось міг надати об’єктивну і своєчасну інформацію про це. Тому, для учнів 11-х класів Теофіпольської ЗОШ № 1 та Теофіпольського НВК ЗОШ І ст. - гімназія у Теофіпольській районній філії Хмельницького обласного центру зайнятості був проведений День відкритих дверей.

Мета заходу - ознайомлення учнівської молоді з професіями, які користуються попитом на ринку праці, з послугами служби зайнятості для учнівської молоді, формування позитивного іміджу робітничих професій.

Учням провели екскурсію, під час якої вони ознайомились з роботою кожного відділу, функціями та основними завданнями фахівців. Заступник директора, начальник відділу організації працевлаштування населення Теофіпольської районної філії Хмельницького ОЦЗ Людмила Шклярук в цікавій та доступній формі розповіла учасникам про необхідність правильного та усвідомленого вибору майбутньої професії, ознайомила з описами професії та «Професіографічним путівником», які розміщено в профінформаційному секторі, поінформувала про те, де можна пройти навчання за певною професією, умовами навчання та можливістю подальшого працевлаштування, ознайомила з довідником професійно-технічних та вищих навчальних закладів області.

Проведений захід викликав інтерес у учасників під час якого учні отримали багато корисної та важливої інформації, що обов’язково стане їм у нагоді при вирішенні питання професійного вибору. Крім того, учнів було запрошено додатково відвідати Теофіпольську районну філію Хмельницького ОЦЗ, щоб в індивідуальному порядку пройти комп’ютерне тестування для визначення своїх здібностей і нахилів та ознайомитися із можливими шляхами набуття професії та умовами вступу на навчання.

У заході взяло участь 37 учнів.

За матеріалами Теофіпольської районної філії  Хмельницького ОЦЗ