Етнолінгвістика – це напрям у мовознавстві, який спрямований на дослідження мовних та культурних зв’язків. Спеціалісти з етнолінгвістики займаються не лише вивченням певної мови, діалекту чи сленгу, а й досліджують культурні особливості носіїв цієї мови, менталітет, обряди та вірування.
24.11.2021
Ринок праці змінюється. Одні професії втрачають популярність, інші зберігають попит на ринку праці, треті розвиваються та стають популярними.
Якщо говорити про нові спеціальності, то стрімко розвивається нова для українського ринку професія грантрайтера.
17.09.2021
На ринку праці постійно з’являються нові професії. Якщо зазвичай новизну асоціюють з ІТ-спеціальностями, то ми вирішили копнути глибше і знайшли маловідомі професії, наприклад, у соціальній сфері. До них належить - доула. 
07.06.2021
Андеррайтер - це назва професії, яка в перекладі з англійської звучить як «підпис під ризиками». 
14.04.2021
Тренд-вотчер (від англ.''trend'' – тенденція, напрям та ''watcher''– спостерігач) спеціаліст у сфері реклами та маркетингу, який відстежує появу нових тенденцій серед споживачів, аналізує їх та прогнозує потреби покупців у найближчому майбутньому. 
24.02.2021

Багато молодих людей прагнуть побудувати кар'єру у сфері логістики. Логістика допомагає обирати найбільш раціональні методи роботи підприємства, які знижують рівень його витрат.  Цим займається менеджер з логістики.  

 

08.10.2021
Менторство — це інструмент професійного розвитку. Ментор може допомогти, коли ви починаєте нову справу, плануєте зміни, бажаєте досягти результатів, але не знаєте, з чого розпочати.
 
15.07.2021
Рідкісні професії для українців
17.05.2021
Прорахунок і оцінка ризиків – невід’ємний аспект будь-якого сучасного бізнесу. Цей процес неможливий без довготермінового прогнозу розвитку бізнесу, економіки, країни в цілому. Саме такими прогнозами і займаються футурологи. 
18.03.2021

Барбер - це перукар, який працює в барбершопі – чоловічій перукарні. Він  спеціалізується на чоловічих стрижках і догляді за бородою та вусами.

15.01.2021