1. Ті-тестер – спеціаліст, який визначає якість чаю й повинен знати тонкощі чайної церемонії, тримати в пам’яті аромати різноманітних сортів чаю, до того ж, знати їх історію та особливості вирощування. Але щоб працювати в цій сфері, необхідно притримуватись декількох обмежень, зокрема ті-тестер повинен відмовитися від використання ароматичних засобів (парфумів, прального порошку тощо). Йому необхідно мати знання з біології, фізики, ботаніки, географії, біохімії. 

2. Кавіст – знавець вин, як правило, такі фахівці співпрацюють зі спеціалізованими магазинами. Кавіст має відмінно розбиратися в винах, знати правила їх вживання, вміти складати винну карту з врахуванням смаків клієнтів. 

3. Лайф-коучинг. Завдання такого спеціаліста полягає в тому, що він має допомогти людині реалізувати себе у певній важливій для нього сфері, до того ж фахівець з лайф-коучингу повинен виявити в ньому приховані можливості за допомогою різноманітних психологічних прийомів. Лайф-коучинг дуже схожий на консультацію психолога, але суттєвою відмінністю є те, що робота спеціаліста з лайф-коучингу полягає в досягненні певних цілей та результатів у роботі. 

4. Пастижер – спеціаліст, який займається виготовленням перук, вусів, бакенбардів і шиньйонів. Пастижер має виконувати свою роботу настільки професійно, щоб виріб нічим не відрізнявся від справжнього. В середньому, на виконання одного замовлення спеціаліст витрачає близько місяця. Найбільш талановиті пастінжери передають свої знання лише родичам, утворюючи таким чином, династії.