В рамках проекту «Від мрії до дії», 06 березня 2018 року, в Деражнянському районному центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей для учнів 9 класу Деражнянської ЗОШ І-ІІІ ст.№1.

Під час заходу директор Деражнянського районного центру зайнятості Олександр Войтюк презентував роботу центру зайнятості та розповів про послуги, які надає служба зайнятості учнівській молоді.

Особливий інтерес учасники заходу проявили до профінформаційного сектору, де можна було ознайомитись з корисною та  цікавою  інформацією, яка може стати у нагоді в майбутньому, коли учні покинуть стіни школи і підуть у доросле життя.

Провідний фахівець з профорієнтації Деражнянського районного центру зайнятості Людмила Шак, ознайомила учнів з онлайн-платформами для безкоштовного навчання та профорієнтаційного тестування комплексною профорієнтаційною діагностикою, акцентувала увагу на перевазі онлайн-курсів, як сучасного та зручного формату навчання.

Також, учні взяли участь у вправі - «Я через 15 років», де враховуючи свої задатки, нахили, інтереси, намагалися відтворити себе в майбутньому. Досить цікава дискусія відбулася і під час вправи - «Робітники – службовці», де визначалися переваги і недоліки робітничих і службових професій. Метою цієї вправи був заклик до свідомого і виваженого вибору професії, орієнтація на ринок праці, опанування професії, яка допоможе в майбутньому самореалізуватися. Ще учні виконували завдання профорієнтаційного квесту – «Скористайся послугами спеціалістів центру зайнятості» та «Що потрібно на ринку праці».

Найбільшу ж зацікавленість в дітей викликала можливість пройти  профдіагностичне тестування за допомогою платформи з профорієнтації на сайті Державної служби зайнятості та визначити свої нахили і здібності.

У заході взяли участь 20 учнів.

За матеріалами Деражнянського РЦЗ