З метою популяризації робітничих професій, підвищення їх престижу серед учнівської молоді Хмельницький районний центр зайнятості організовує та проводить дні відкритих дверей на підприємство.

Так, для учнів 9-10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Лісовогринівецької об'єднаної територіальної громади, в рамках профорієнтаційного проекту "Від мрії до дії",  відбувся День відкритих дверей на приватне підприємство «Францішек».

ПП «Францішек» одне з найкращих підприємств Хмельницького району в швейній сфері. На сьогоднішній день підприємство спеціалізується на пошиттю жіночих та чоловічих: спортивних костюмів; халатів; жіночих брюк; жіночих курток та пуховиків; дитячих курток за лекалами та матеріалами замовника. Підприємство самостійно планує свою діяльність, визначає стратегію та основні напрямки свого розвитку відповідно до кон’юнктури ринку продукції та економічної ситуації.

Директор ПП «Францішек» Вадим Мацюк розповів шкільній молоді про історію підприємства, розвиток та перспективи бізнесу. Школярі ознайомились з  послідовністю виробничого процесу, оглянули обладнання та устаткування підприємства. Працівники  привітно зустрічали учасників заходу  і надавали  вичерпні відповіді на запитання, які цікавили юних глядачів. 

Захід відвідало 15 дітей.

За інформацією Хмельницького РЦЗ